N.N Plluzhina-GROUP : Ndërtime të larta dhe të u..

Shitet nga: N.N Plluzhina-GROUP 18 Mar 20:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
N.N Plluzhina-GROUP: eshte nje kompani me pervoje mbi 28 vjeqare, ku fillimisht ka vepruar ne Kroaci dhe pas lufte veprone ne tere Rep. e Kosoves, eshte e certifikuar nga shume organizata te ndryshme nderkombetare si : CDF etj.

Eshte e specializuar ne ndertime te larta dhe te uleta, fasada, instalime uji, nxehje etj.
Posedone nje staf kualitativ si dhe te gjitha mjetet e nevojshme per ndertime.

" Investimi me ne, eshte investim i sigurte "

Kontakti : +377 44 332 002, +377 74 75 10, +377 45 899 403
facebook: N.N Plluzhina-GROUP

Ju mirepresim!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim