N.N.SH MONDI DEKOR

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: N.N.SH MONDI DEKOR 11 Pri 11:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
KRYEJM KETO PUN::FASAD TE MBRENSHMME, FASADA TEJASHTME,SUVATIM,GLET,KNAUF,NGJYRA,BEJM EDHE NDERTIME TE LARTA, DHE ULTA,MARRIM EDHE VETUR ME KOMPENZIM PUNE NE BAZ TE MARRVESHJES
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim