N.T.P Moler profesionalist, Ngjyrosje, Rinovime ..

Shitet nga: moler 23 Shk 11:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
MOLER profesionalist , bëjm ngjyrosje te banesav , lokaleve , mureve, dhomave, zyre, hoteleri etj, si dhe rinovime , dekorime ,dhe pun me dizajne , sipas porosis,
punojm te gjitha punet e moleraj
kemi ngjyra te kualitetit te preferuara për dhoma
ofrojm kataloge ngjyrash,
te ghitha ngjyrat colors punohen ne menyr kompjuterike
gjindem ne prishtine info 044 29 69 33
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim