NDERTOJM RRETHOJET E OBORRIT

Shitet nga: albi 28 Pri 06:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera

BEJM NDRETIMIN E RRETHOJAVE ET OBORRIT SI DHE LYRJENE TYRE NE KRYJME TE GJITHA KETO PUNE JU GARANTOJM PER PUNET QE NE I KRYJME LAJM NE KETE 044 854 578 044 257 561 FLMPE RMIR KUPTIM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim