Niku-Elektro Kryen:Instalime Elektrike ne menyr ..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Niku-Elektro 20 Qer 20:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Niku-Elektro.
Kryen këto shërbime:
Instalime Elektrike Të Objekteve,
Shtepiake, Banesore, Fabrikave, Lokaleve Etj...
Na kontaktoni ne Mob:
049-728-901
Ju mirpresum ju Faleminderit per Mirkuptim.
Telefononi nuk do te pendoheni perkundrazi
do te jeni te kenaqur me punen ton
dhe qmim te voliqshum.
Puna jon ndriqimi i jetes tuaj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim