Nxemje qendrore

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Kosova-term 23 Shk 08:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Bajm instalimin montimin dhe riparimin e nxemjes qendrore pranojm edhe vetura kopenzim tel.045-361-461 viber+37745361461 049299988
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim