Nxemje qendrore

Shitet nga: Kosova-term 23 Shk 08:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Bajm instalimin montimin dhe riparimin e nxemjes qendrore
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim