OBORRIN.. Rregullojeni njehere dhe BUKUR

Shitet nga: remi 17 Qer 19:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Bejme rregullimin dhe zbukurimin e oborreve dhe trotuareve me kocka dhe me te gjitha llojet e gureve dekoruese, si dhe shume pune te tjera ne shtepine tuaj, si psh. , rrymen, nxemje, uje etj. ME PERVOJ SHUME VJEQARE GJERMANE

Tel----Viber---045667219------ 045 377 702
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim