OXHAK PASTRUES

Shitet nga: OXHAK PASTRUES 03 Shk 21:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
OXHAK PASTRUES - SINATEK.

BËJM PASTRIMIN E:
- OXHAQEVE.
- KAMINAVE.
- KALLDAJAVE TË NXEMJEVE QENDRORE.
- BËJM EDHE DETEKTIMIN/KONTROLLEN E OXHAKUT ME KAMER (çmimi i veqant).

PAISJET DHE PËRVOJA NGA ZVICRRA.

PRONARI: SAMI SINANI.
https://www.youtube.com/watch?v=4sdbkhq6mtE

TEL. 044 643 682.
misam96@hotmail.com

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim