OXHAQAR

Shitet nga: OXHAQAR 30 Dhj 14:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
N.SH SINATEK.

BËJM PASTRIMIN E :
- OXHAQEVE.
- KAMINAVE DHE
- TË GJITHA LLOJEVE TË KALLDAJAVE TË NXEMJEVE QENDRORE.

PAISJET DHE PERVOJA NGA ZVICRRA.

TEL. 044 643 682.

misam96@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim