Oferte Pune

Shitet nga: Niki-Agency 13 Pri 08:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Ofrojme vende pune ne itali per goca nga e gjithe shqiperia,per lokale mbremjesh te nivelit te larte.Goca me experience dhe pa experience.Ofrojme seriozitet dhe disponueshmëri,pagese cdo dite ose cdo jave duke filluar nga 50-90 euro ne dite.Nese je nje goce e qeshur, hapur ne shoqeri asgje me teper,na kontakto.Ofrojme apartament falas perfshir (uji,drita,gas)dhe transport.Te interesuarat te nisin:

3-foto te fytyres dhe trupit
-gjatesine
-peshen
-moshen
-dhe diten qe deshirojne te fillojne pune tek ne.
-nepermjet ketij email- niki.agency@gmail.com
ose nepermjet whats app,viber ne nr e cel:00393801949119
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim