Ofroj pun profesionale ne ndertimtari

Shitet nga: idriz mustafa 15 Shk 22:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
orojm reniovime te shtepive banesave lokaleve me kualite dhe pergjegjsi ne pun glet ngjyra tapeta fasada knauf keramika mozaiqe te ndryshme steripol mallter klasik dhe te gatshem kulma etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim