Ofroj pune per kujdestare

Shitet nga: alea 20 Mar 13:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Ofroj pune per nje kujdestare per ne ulqin qe te kujdeset per vajzen time vajza asht 13 mauajshe pagesa 200 euro plus shpenzimet e fjetjes dhe ushqimin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim