Ofroj pune

Shitet nga: Ylberi 16 Mar 08:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Mundesi pune per te gjithe personat pa dallim Gjinie te cilet kane Vullnet , Deshir , dhe Qellim per te arritur ne jet. Mundesi aftesimi per punen te cilen ofrojm. Mundesi ndryshimi ne stilin e jeteses dhe edukim ne ushqyshmeri.


Personat te cilet jane te interesuar te arrijn ne jete dhe kan vendosmeri per punen, Qellim, Pergjegjesi dhe Vizion.


Andaj Jepi Vetes : Qellim , Deshir , dhe vizion

Jeni te mirseardhur

Wellnes & Nutrition Coach ( Keshilltar Mirqenje dhe Ushqyshmerie )

Ylber +37744714309 +38649459646
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim