Ofrojm riparimin e ngjyrave te vjetruara ne Heku..

Shitet nga: liridon 14 Qer 19:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Keni investuar qindra euro ne gjera si rrethoja mbrojse per shkall terasa dyer te oborreve garazhdave mirpo per shkak te vjeterimit te ngjyres jan kthyer si objekte te pa deshiruara per syrin tuaj.
Tek ne keni zgjedhjen ne bejm riparimin e ngjyres dhe kthimin e shkelqimit te gjerave tuaja sikur te ishin te reja.
Ngjyrosja behet me komprosor me ajer dhe me brush varsisht nga deshira dhe vendi ku behet ngjyrosj..
..


Mundeni me na kontaktu edhe ne Viber
Liridoni
+37744268361


Ngjyr nxhyrosje riparin shkelqim ngjyr e re ri ngjyrojse ndryshk hjekjen e ndryshkut bejm ngjyrosjen bejm riparimin hekur hekur ngjyroses .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim