Ofrojme pune per kuzhinjer me pervoje pune

Shitet nga: restorant familjar 13 Mar 19:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Ofrojme pune per 1(nje) kuzhinjer me pervoje pune.
Kushtet primare jane:
-te kete pervoje pune mbi 3vjet
- te kete pervoje me ushqimet e furres se prushit, me ushqime deti, etj
- te jete i gatshem te perballoje stresin dhe te jete i shkathet;
Te interesuarit mund ta dergojne CV ne : info.drinirestaurant@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim