Ofrojme pune per kuzhinjer

Shitet nga: restaurant-pizzeria Antika 11 Pri 22:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Kerkohet kuzhinjer/e me pervoje pune,
Kushtet:
Te jete i afte te perballoje punen nen stres,
Te perballoje orarin,
Te jete komunikues dhe i/e afte per punen ne kuzhune
Te njohe punen me furre druri

Te interesuarit mund ta dergojne CV ne valdrin_hajrizi@hotmail.com, te perzgjedhurit do te intervistohen.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim