PARKET - LLAMINAT

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: N.SH."BESI" 01 Dhj 15:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
PUNIMET :

MONTIM PARKETI ,RIPARIME TE PARKETIT TE VJETER GRRYERJE DHE LYRJETE PARKETIT ME MAKINERIN ME TE PERSOSUR DERI ME TASH ,PO ASHTU BEJM EDHE PONTIMIN E LLAMINATIT TE PRODHIMIT GJERMAN 7 MM 8 MM 10 MM SI DHE 12 MM HE BEJM EDHE SHITJEN E TYRE NE LOKALIN TON QE GJINDEMI NE RRUGEN "LIDHJA E PRIZERENIT" NE TOPHANE AFER VIVA FRESH PRISHTINE
SHPRESOJ QE DO TE NDAHENI TE KNAQUR ME PUNIMET TONA DHE SHERBIMET TONA NE JAPIM GARANCIJON PER SHITJEN E MATERJALIT PER DYSHEME DHE PER MONTIMIN E TYRE SI PSH.PARKETIT -LLAMINATIT
KEMI EDHE SHKALL PER TAVAN ME KATER LLOJ DIMENSIONESH SI PSH.70X120 ; 70X111 ;60X120 ; 60X111
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim