PARKET

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: BESI 22 Qer 18:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
PUNIMET:

Vndosje të parketit në dizajne të ndryshme si dhe bejm edhe grryerjen e parketit ,riparimin e parketit të vjeter
vendosjen e llaminatit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim