PUNE DHE TRAJNIM NE USA NE FUSHEN E BUJQESIS

Shitet nga: Esat Hoti 17 Shk 10:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Ofrojme kompletimin e aplikacioneve dhe dokumentacioneve per pune dhe trajnim ne Amerik ne kohezgjatje prej 3 muaj deri 10 muaj.
Jam ne partnership me kete program pasiqe vete isha ne kete trajnim edhe exsperience

Kriteret qe duhet ti ket nje aplikues jane:
Te jete student afer diplomimit apo i diplomuar ne fushen e bujqesis apo te kete njohuri ne fushen e bujesis me se paku nje vite
Te njeh gjuhen angleze se paku ne komunikim
Te jete nen moshen 29 vjeqare
Te ket patent shofer dhe
Te jete ne gjendje qe te vozit makinerin bujqesore etj.
Afati i fundit eshte deri me 28 shkurt 2015
Applikoni online ne

www.esathoti.caep.org

Te interesuarit mund te lajmerohen kete numer telefoni 045/ 525 - 161 nga ora 8:00 mengjes deri ne ora 20:00.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim