PUNOJ SI MJESHTER me Dorë: MALLTER, FASAD, STIRO..

Shitet nga: Muharrem Bytyqi 17 Sht 17:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Bëjmë lymjen, meremetimin ose renovimin e shtepisë apo baneses, objekteve etj. Punojmë : Mallter, Fasada, Stiropol, Keramikë, Glet. etj...

Punet e mallterit kryhen me dore dhe jane korrekte, jo me maqinë...


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim