PUNOJM ME HILTA (THYERJEN E BETONIT)...

Shitet nga: Arlind 18 Mar 22:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
KEMI 7 HILTA NE DISPOZICION :BEJM THYERJEN E SHTYLLAVE TE BETONIT TE ARMIRUAR SI DHE PRERJEN E BETONIT ME HILT DHE BEJM HAPJEN E KANALIZIMAVE ME HILTA
Numri 044 183 126 dhe Viber +38344183126
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim