PUNOJM ME HILTA (THYERJEN E BETONIT)...

Shitet nga: Arlind 18 Mar 23:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
KEMI 7 HILTA NE DISPOZICION :BEJM THYERJEN E SHTYLLAVE TE BETONIT TE ARMIRUAR SI DHE PRERJEN E BETONIT ME HILT DHE BEJM HAPJEN E KANALIZIMEVE ME HILT
Numri -044 183 126
Viber - +38344183126
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim