PUNOJM ME HILTA NE DISPOZICION KEMI 7 HILTA +Viber

Shitet nga: Arlind 16 Shk 14:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
KEMI 7 HILTA NE DISPOZICION :BEJM THYERJEN E SHTYLLAVE TE BETONIT TE ARMIRUAR SI DHE PRERJEN E BETONIT ME HILT DHE BEJM HAPJEN E KANALIZIMAVE.
Numri 049 455 713 ose 044 183 126 dhe numri i Viber +38344183126
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim