Pastrim ne shtepit tuaj apo banes

Shitet nga: r 01 Mar 07:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
pershendetje jemi familje punojm ne pastrimin e banesave apo shtepive tuaj si dhe bejm pastrimin e podrumeve garazhave si dhe kemi profesionin ne familje si moler ju falemdnerit per mirkuptim 044 878 079
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim