Plane, projekte për shtëpi-kopshte

Shitet nga: Privat 17 Pri 13:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Bëjmë dizajn për enterier dhe exterier te shtëpisë tuaj (dhomave, paradhoma, kuzhinave, qëndrimit ditor), kopshtit me programe bashkohorë dhe me profesionist te kësaj lëmie (arkitekt).

Plane të shtëpive, projekte për leje të shtëpive me të gjitha fazat projektuese.

Bëjmë edhe rregullimin e kopshteve.

Na kontaktoni për këto shërbime!!!!
044 148 392 + viber/ 049 575 771
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim