Pune dekorative te gipsit,fasada,glet,ngjyra,kna..

Shitet nga: A.E - Enterier 14 Gsh 11:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Kryejm keto pune: Pune dekorative te gipsit , montimin e gips pllakave (knaufit) si dhe amstorong,,termoizolime (fasada), glet ,ngjyra, rafaelo si dhe te gjitha llojet e renovimeve
Numrat per kontakt : 044/425-187 , 044/169-471 ,049/169-471.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim