Punetor

Shitet nga: lulzim 21 Pri 11:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
kerkoj nje Skarist nje Kamarjer nje Shankist dhe nje Enlars
orari i punes 8 ore prej 6 deri 14 ose prej 14 deri ne 22
te interesuarit mund te lajmrohen ne kete numer
044 159690
044 835485
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim