Punetore

Shitet nga: Valbona 05 Shk 15:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Kerkoj punetore per sallon ondulim ne Prishtine. Kandidatet duhet te ken pervoje dhe aftesi komunikimi me kliente. Te interesuarat mund te lajmrohen ne numrat e telefonit: 049 169 139 dhe 044 805 804
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim