Punoim Nivelizim te Dyshemeve.Fasada.pllaka.knauf.

Shitet nga: niku 07 Pri 09:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Punoim nivelizimin e te gjitha objektev te ulta dhe te nalta.punoim te gjitha lloiet e fasadav.ngjesim pllaka ne menyr profesionale.punoim.dekorime per tv Tavane mure me knauf....punoim edhe me kompenzime.banes.vetura.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim