Punoj banjo komplet dhe izolime KERAMIK

Shitet nga: abedini 03 Gsh 14:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
punojm me keramik . banjo shkall tarasa dhe izolim ....
punojm me ni qmim te volitshum me marrveshje , per pun JU GARANTOJ do te Bindni edhe vet ......
PUNOJM TE GJITHA PUNET ME KERAMIKA ,,,... ..


JU MIRPRESUM FALIMINDERIT.................,,, Tel. 049 230 559 Abi....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim