Punoj si moler

Shitet nga: fazliu 19 Mar 12:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
kryej kete pune : moler dhe montimin e ujit dhe laminatit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim