Punojmë këto punë: KERAMIKË, Shkallë, Granit, Iz..

Shitet nga: Perparim 17 Mar 20:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Punojme me te gjitha llojet e KERAMIKËS, granitit, shkallve si dhe izolime me nje pune profesionale.

Te gjithe te interesuarit te kontaktojne ne numrat e telefonit: 045-259-547 dhe 049-129-873
ose ne viber: +383 45 259 547.

Faleminderit per mirekuptim. Ju mirepresim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim