Punojm fasada

Shitet nga: qazim 15 Shk 22:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
punojm me okipor mallter fasada polikolor tulla ngjyrna te dryshme mrena dhe jasht gjindem ne shtime skelet ikem tona t 044299252 / 049309657
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim