Punojm mallter suvatim

Shitet nga: Besi 01 Qer 23:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Punojm Mallter
jemi me prevoj te gjat ne keto lami
puna jone shtrihet ne Vushtrri Mitrovice dhe Prishtine


per kontakt tel. 045 509 785
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim