Punojm me: Knauf,Glet,Fasada,Izolim me Styropor,..

Shitet nga: Bimi-Com 08 Maj 17:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Punojm me:
Knauf, Glet, Fasada, Izolim me Styropor, Ngjyra, Tapeta, Dekorime te ndryshme, Renovime te ndryshme si dhe Malter.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim