Punojm me bagera dhe kamjona

Shitet nga: bujari 01 Pri 15:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Bejme prishjen e shpijav hapjen e podrumave dhe te gjitha punet me bager dhe kamjon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim