Punojm me kamiona e bagera firma LINDI prishtine

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: bedri 05 Pri 14:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
punojm me kamiona e bagera : BEJM PRISHJEN E SHPIAVE DHE HEQJEN E BERLLOGUT BEJM TRANSPORTIN E ZHAVORIT NE TER KOSOVE BEJM HAPJEN E BODRUMEVE PER SHTEPI DHE BANESA BEJM HAPJEN E KANLEVE DHE KANLIZIMEVE BEJM HAPJEN E TEMELEVE POASHTU SHESIM EDHE DHE TE MIR PER LULE KEM MAQINERI TE MIRA SIQ SHIHEN NE FOTO MARRIM EDHE KERRE E BANESA ME PUN PER MA SHUM NA KONTAKTONI NE TEL 044 111 725\049111725 DHE 044 428 625 JU MIRPRESIM PUNOJM NE GJITH TERITORIN E KOSOVES JU MIRPRESIM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim