Punojm me keramika dhe knauf

Shitet nga: mjeshter 19 Mar 12:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
MJEHTER : punoj keramika dhe knauf .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim