Punojm me kubza

Shitet nga: Astritikompani 08 Shk 13:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Punojm me kubza 5vjet karancjon per pun dhe kubza ju faleminderit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim