Punojm ne ndertim te vrazhdet,Shtepi nga themeli..

Shitet nga: Mani 23 Mar 18:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Punojm shtepi dhe objekte te ndryshme nga themeli deri ne kulem me pervoj te gjate ju mirepres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim