Punojm ne ndertim te vrazhdet,Shtepi nga themeli..

Shitet nga: Mani 03 Pri 19:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
punojm ne ndertim shtepi nga themeli deri ne kulem si dhe pune te tjera me pervoj te gjate ju mirepres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim