Punojm ne ndertim te vrazhdet shtepi nga themeli..

Shitet nga: mani 11 Mar 10:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
punojm ne ndertim te vrazhdet shtepi kulme te ndryshme tulla te fasades si dhe pune te tjetra ne ndertimtari pervojte gjate ju mirpres flm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim