Punojm ne ndertimtari pune te ndryshme pervoj te..

Shitet nga: mani 17 Shk 11:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
punojme ne ndertim te vrazhdet kulme te ndryshme tulla te fasades si dhe pune te tjera ne ndertimtari ju mirpres flm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim