Punojm ne ndertimtari pune te ndryshme pervoj te..

Shitet nga: mani 24 Shk 15:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
punojm ne ndertim shtepi dhe objekte kulma te ndryshem tulla te fasades etj pervoj te gjate ne kete lemi
ju mirpres flm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim