Punojm ne ndertimtari pune te ndryshme pervoj te..

Shitet nga: Mani 27 Mar 13:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
kerkoj pune ne ndertimtari punojm shtepi nga themeli deri ne kulem me pervoj te gjate kam mjetet e punes dhe grupen e punetorve ju mirpres flm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim