Punojme Nxemje Qendrore si dhe Instalimin e Ujit

Shitet nga: BINI 25 Shk 19:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Punojme Nxemje Qendrore si dhe Instalimin e Ujit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim