Punojme Nxemje Qendrore si dhe Instalimin e Ujit

Shitet nga: ? 19 Pri 12:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Punojme Nxemje Qendrore si dhe Instalimin e Ujit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim