Punsoj FRIZERE Nje Puntore edhe Nje Nxense

Shitet nga: Fatime 17 Pri 13:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Kerkoj nje Puntore per Sallonin Ondolim FRIZERE V:I:P me provoj pune, nje qe din se paku Fenerime,Frizura Premje dhe te tjera,,salloni gjindet ne Prishtine
Paga sipas marrveshjes...

edhe nje NXENSE. Mund te kontaktoni ne

Tel.- 044 / 452570
049 / 452 570
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim