RAFTA NGA METALI SHUM TE PERSHTATSHUM PER GJITHQKA

Shitet nga: hamdia 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
RAFTA NGA METALI SHUM TE SIGURT DHE TE PERSHTATSHUM


me shum info Viber 044-456 333ose044-963-574Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim